Josef M. Černovický - Předjaří

Olej na kartonu, 71x50 cm, signováno vpravo dole J.M. Černovický, rám.

o autorovi: 1906 - 1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

15473. Předjaří
Dražba ukončena:24.01.2018 20:52:46
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 900 Kč