Josef M. Černovický - Při modlitbě

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 40x29 cm. Signováno vpravo dole J. M. Černovický. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906 - 1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

67031. Při modlitbě
Dražba ukončena:10.10.2021 21:15:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč