Josef M. Černovický - Procesí

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 65x75 cm, signováno vpravo dole J. M. Černovický, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906 - 1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

15681. Procesí
Dražba ukončena:25.01.2018 19:50:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč