Josef M. Černovický - Tulák

Olej na plátně. 38x32 cm. Signováno vpravo dole J.M. Černovický. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906 - 1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

39861. Tulák
Dražba ukončena:29.01.2020 21:00:20
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 600 Kč