Josef M. Černovický - U hospůdky

Olej na plátně, 75x65 cm. Signováno vlevo dole J.M. Černovický. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906 - 1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

302042. U hospůdky
Dražba ukončena:09.11.2019 20:21:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč