Josef M. Černovický - Melantrichova ulice, průhled na Staroměstský rynek

Olej na plátně, 51x40 cm. Signováno vlevo dole J. M. Černovický. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 67 cm

o autorovi: 1906 - 1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

99107. Melantrichova ulice, průhled na Staroměstský rynek
Dražba ukončena:26.07.2023 21:07:41
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč