Josef M. Černovický - U Splitu

Olej na překližce, 50x40 cm. Signováno vlevo dole J.M. Černovický. Rám.

Pozn.: Rám poškozen. Současný majitel získal dílo přímo od autora.

o autorovi: 1906 - 1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

22315. U Splitu
Dražba ukončena:26.09.2018 18:58:26
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 400 Kč