Josef M. Černovický - Útesy

Olej na plátně, 65x85 cm. Signováno vpravo dole J.M. Černovický. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1906 - 1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

21377. Útesy
Dražba ukončena:28.06.2018 18:05:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:900 Kč

900 Kč 09.06.2018 21:35:57 219