Josef M. Černovický - Vesnička v kopci

Olej na plátně. 70x75 cm. Signováno vlevo dole hůře čitelně J.M. Černovický. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1906 - 1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

39805. Vesnička v kopci
Dražba ukončena:29.01.2020 19:56:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:1 200 Kč