Josef M. Černovický - Záliv kraj Dubrovníka - Dalmácie

Olej na plátně, 25x75 cm, signováno vlevo dole J.M. Černovický, rám.

Pozn.: Pochází z majetku rodiny autora.

o autorovi: 1906 - 1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

16865. Záliv kraj Dubrovníka - Dalmácie
Dražba ukončena:01.03.2018 19:46:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 600 Kč