Josef M. Černovický - Ze Sarajeva

Olej na plátně, 28x25 cm. Signováno vlevo dole J. M. Černovický. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1906 - 1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

113670. Ze Sarajeva
Dražba ukončena:24.03.2024 21:40:47
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč