Josef Mathauser - Matka s dítětem

Olej na kartonu, 20x25 cm. Signováno vlevo dole J. Mathauser 1913. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1846 - 1917
Narodil se ve Staňkově. Ve své tvorbě se věnoval potrétům a hlavně náboženským a historickým tématům. Vyzdobil řadu kostelů, podílel na přemalování náboženských výjevů ve Svaté Hoře u Příbrami a poslední z nich také většinou domaloval.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč.

51866. Matka s dítětem
Dražba ukončena:29.10.2020 20:50:29
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč