Josef Mathias Minařík - Lesní cestou

Olej na sololitu, 18x20 cm. Signováno vlevo dole J. Minařík. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

71968. Lesní cestou
Dražba ukončena:02.01.2022 21:22:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč