Josef Mathias Minařík

36473. Zima s koníkem

popis: Olej na sololitu, 35x45 cm. Signováno vpravo dole J. Minařík 95. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 13 dnů, 20 hodin

konec dražby: 30.10.2019 19:29:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 000 Kč