Josef Mathias Minařík

36473. Zima s koníkem

popis: Olej na sololitu, 35x45 cm. Signováno vpravo dole J. Minařík 95. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 30.10.2019 19:34:05

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 400 Kč