Josef Melody - Zahradní slavnost

Olej na plátně, 69x80 cm. Signováno vpravo nahoře Jos. Melody. Rámováno.

Nejdelší strana: 91 cm

Josef Melody
154409. Zahradní slavnost
Zbývá:9 dnů, 3 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:26:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 30.01.2026 13:38:16 15681