Josef Multrus - Dva u stolu

Olej na kartonu, 30x20 cm, signováno vpravo dole Multrus, rám, zaskleno.

1898, Praha - 1957, Praha

4334. Dva u stolu
Dražba ukončena:31.03.2016 22:24:37
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:9 000 Kč