Josef Multrus - Hluboký les

Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vlevo dole Multrus. Rámováno. Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898, Praha - 1957, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

vydraženo top posouzeno znalcem
82544. Hluboký les
Dražba ukončena:01.09.2022 20:27:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:14 000 Kč