Josef Multrus - Kytice ve váze

Olej na kartonu, 47x60 cm. Signováno vpravo dole Multrus. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1898, Praha - 1957, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
85015. Kytice ve váze
Dražba ukončena:26.10.2022 21:34:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč