Josef Multrus - Kytice ve váze

Olej na kartonu. 63x50 cm. Signováno vpravo dole Multrus. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1898, Praha - 1957, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

39950. Kytice ve váze
Dražba ukončena:29.01.2020 22:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč