Josef Multrus - Podzimní kytice

Olej na kartonu, 50x30 cm. Signováno vpravo dole Multrus. Rám.

Pozn.: Malba odborně vyčištěna. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1898, Praha - 1957, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

27179. Podzimní kytice
Dražba ukončena:30.01.2019 21:30:41
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč