Josef Multrus - Při vyšívání

Olej na plátně, 38x32 cm, signováno vpravo dole Multrus, rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1898, Praha - 1957, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

14661. Při vyšívání
Dražba ukončena:29.11.2017 21:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč