Josef Multrus - Šeřík ve džbánu

Olej na plátně, 80x65 cm, signováno vlevo dole Multrus, rám.

Pozn.: Malba odborně vyčištěna. Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1898, Praha - 1957, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

11911. Šeřík ve džbánu
Dražba ukončena:29.06.2017 18:39:25
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:9 000 Kč