Josef Multrus - Zátiší

Olej na kartonu, 46x53 cm. Signováno vlevo dole Multrus. Rám.

o autorovi: 1898, Praha - 1957, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

36750. Zátiší
Dražba ukončena:31.10.2019 20:35:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč