Josef Navrátil-okruh - Zámecký interiér

Olej na plátně, 55x45 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Josef Navrátil-okruh
54718. Zámecký interiér
Dražba ukončena:27.01.2021 21:03:42
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:15 000 Kč