Olej na kartonu, 38x28 cm. Nesignováno. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Vzadu přípis posouzení pravosti od Ot. Nejedlého, V. Beneše a Dr. Matějíčka.
Nejdelší strana: 60 cm
o autorovi: 1798-1865
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 200 000.