Josef Navrátil - Rybář

Olej na dřevě, 21x30 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1798-1865

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 200 000.

56298. Rybář
Dražba ukončena:25.02.2021 21:01:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:25 000 Kč