Josef Navrátil

12152. Rytíř

popis: Olej na plechu, 25x20 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Malba poškozena. Publikováno v Jaromír Pečírka, Josef Navrátil. Fotokopie přiložena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

dražba ukončena: 29. 6. 2017 22:41:19

vyvolávací cena: 2 000 Kč

vydraženo za: 42 000 Kč