Josef Navrátil - Portrét dítěte

Olej na plátně fixovaném na kartonu. 22x17 cm. Signováno vpravo dole Jos. N. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Zezadu přípis.

o autorovi: 1798-1865

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 200 000.

38970. Portrét dítěte
Dražba ukončena:12.12.2019 22:34:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:20 000 Kč