Josef Novák

55205. Přerostlé křemenáče

popis: Olej na plátně fixovaném na desce, 40x54 cm. Signováno vpravo dole Novák 1957. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 29 dnů, 14 hodin

konec dražby: 17.02.2021 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen