Josef Paleček

306203. Garden-party

popis: Litografie, 40x42 cm. Signováno vpravo dole tužkou Josef Paleček. Volný list.

o autorovi: Narodil se v Jihlavě roku 1932. Studoval výtvarnou výchovu u prof. C. Boudy, K. Lidického, M. Salcmana na PedF UK v Praze. V jeho tvorbě je zastoupena malba, grafika, tapiserie. Věnuje se ilustracím.

dražba ukončena: 23.09.2020 20:11:47

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč