Josef Paleček - "Sen III. -Žlutá a růžová"

Litografie, 49x65 cm, signováno dole uprostřed Josef Paleček 99, volný list.

9456. "Sen III. -Žlutá a růžová"
Dražba ukončena:12.04.2017 23:15:14
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:2 100 Kč