Josef Paleček - Yellow Little Bird

Litografie, 40x42 cm. Signováno dole uprostřed Josef Paleček. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 68 cm

111244. Yellow Little Bird
Dražba ukončena:04.02.2024 21:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč