Josef Peca - Akt

Kresba uhlem, 90x63 cm, signováno vpeavo dole J. Peca 68, rám, zaskleno.

1923, Klášterec u Chotěboře - 1982, Praha
Žák C. Boudy a malířské speciálky u Nechleby na AVU. Člen skupiny Říjen a UB. Věnoval se figurální a portrétní tvorbě a monumentálním dílům. Zastoupen ve sbírkách řady galerií, řada samostatných a kolektivních výstav.

Pozn.: Kresba mírně poškozena.

5733. Akt
Dražba ukončena:29.09.2016 22:10:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč