Josef Peca - Letní portrét

Olej na plátně, 130x100 cm, rám, signováno vpravo dole a datováno 1978.

Pozn.: Rám mírně poškozen, vzadu štítek s autorským názvem.

1923 Klášterec u Chotěboře, 1982 Praha
Žák C. Boudy a malířské speciálky u Nechleby na AVU. Člen skupiny Říjen a UB. Věnoval se figurální a portrétní tvorbě a monumentálním dílům. Zastoupen ve sbírkách řady galerií, řada samostatných a kolektivních výstav.

889. Letní portrét
Dražba ukončena:29.01.2014 20:26:27
Vyvolávací cena:6 500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč

7 000 Kč 29.01.2014 20:26:27 292
6 500 Kč 29.01.2014 20:21:33 27