Josef Peca - Žluté květiny ve váze

Olej na plátně, 80x60 cm, signováno vlevo dole,datováno 1948, rám.

1360. Žluté květiny ve váze
Dražba ukončena:24.09.2014 20:29:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč