Josef Peca - Akty

Kresba, 36x52 cm. Signováno vpravo dole J. Peca. Pasparta.

Pozn.: Papír mírně poškozen. Pasparta poškozena.

o autorovi: 1923-1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

34030. Akty
Dražba ukončena:27.06.2019 20:13:53
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 000 Kč