Josef Peca - Cikánka

Kresba, 84x46 cm. Signováno vpravo dole J. Peca 70. Nerámováno.

Nejdelší strana: 84 cm

o autorovi: 1923-1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

85706. Cikánka
Dražba ukončena:16.11.2022 23:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč