Josef Peca - Dívka v puntíkatých šatech

Olej na plátně, 120x90 cm. Signováno vlevo nahoře J. Peca 69. Olištováno.

o autorovi: 1923-1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

304768. Dívka v puntíkatých šatech
Dražba ukončena:10.05.2020 20:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč