Josef Peca

53015. Portrét - Helena Bauerová

popis: Olej na plátně, 70x60 cm. Signováno vlevo nahoře J. Pepa 79. Rámováno.

o autorovi: 1923-1982
Narodil se v Klášteře. Studoval AVU u prof. Nechleby a Boudy. Tvořil v duchu moderní realistické tvorby. Věnoval se hlavně figurální malbě a portrétům.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

dražba ukončena: 26.11.2020 21:00:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 200 Kč