Josef Peca - Portrét p. Šimkové

Kresba, 99x68 cm. Signováno vlevo Peca 73. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1923-1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

308160. Portrét p. Šimkové
Dražba ukončena:04.04.2021 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč