Josef Peca - Zátiší v ateliéru

Olej na plátně, 65x50 cm. Signováno vpravo dole J. Peca. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1923-1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

52935. Zátiší v ateliéru
Dražba ukončena:26.11.2020 19:45:52
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč