Josef Písecký

37901. Skály u moře

popis: Olej na plátně, 88x106 cm. Signováno vlevo dole J. Písecký. Rám.

o autorovi: 1878, Kroměříž - 1954, Praha
Žák soukromě školy v Písku (Quast). Poté se věnoval zkoumání přírody, cestoval po zahraničí (Jadran, Itálie). Zde studoval kulturu a zejména moře, které bylo oblíbeným námětem jeho děl. V době tvorby na našem území se maloval pražské pohledy a krajiny zejména z oblastí Šumavy, Krkonoš a Táborska.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

zbývá: 8 dnů, 20 hodin

konec dražby: 27.11.2019 19:55:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 10 000 Kč

aktuální cena: 110 000 Kč