Josef Pokorný - Bača s ovcemi

Olej na plátně, 48x65 cm. Signováno vpravo dole J. Pokorný. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Pozdější signatura.

o autorovi: 1901 – 1944

306751. Bača s ovcemi
Dražba ukončena:30.11.2020 20:09:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč