Josef Polanský - Podzim u chalupy

Olej na sololitu, 41x57 cm. Signováno vpravo dole Polanský Josef. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

306282. Podzim u chalupy
Dražba ukončena:03.10.2020 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč