Josef Procházka - Před bouřkou

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vpravo dole Jos. Procházka, rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

4976. Před bouřkou
Dražba ukončena:26.05.2016 21:54:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:44 000 Kč