Josef Procházka - Jaro u chalupy

Kresba, 36x47 cm. Signováno vpravo dole Josef Procházka. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1909 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 710 000 Kč

100601. Jaro u chalupy
Dražba ukončena:13.08.2023 20:17:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč