Josef Procházka - Motiv z jihu

Olej na kartonu, 42x54 cm. Signováno vlevo dole Jos. Procházka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Karton v rohu mírně natržen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 68 cm

o autorovi: 1909 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 710 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
96468. Motiv z jihu
Dražba ukončena:28.06.2023 21:56:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč