Josef Procházka - Podél vody

Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vpravo dole Jos. Procházka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1909 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 710 000 Kč

62353. Podél vody
Dražba ukončena:28.07.2021 20:24:22
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:16 000 Kč