Josef Procházka

12231. Podzimní krajina s rybníčkem

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 20x21 cm, signováno vpravo dole Jos. Procházka, rám.

Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1909, Horní Kruty - 1984, Praha

dražba ukončena: 20. 9. 2017 18:49:53

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 10 000 Kč