Josef Procházka - Potok za plůtkem

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 25x18 cm. Signováno vlevo dole Jos. Procházka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1909 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 710 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
101406. Potok za plůtkem
Dražba ukončena:27.09.2023 21:43:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč